Log in
FacebookTwitterGoogle Bookmarks Pin It

Raspored časova

Razred i odjeljenje: I a

Ime učiteljice: Medina Šator 

VRIJEME     

PONEDJELJAK UTORAK SRIJEDA ČETVRTAK PETAK

11:30 – 12:0O

Vjeronauka Matematika Likovna kultura Vjeronauka Bosanski jezik

12:10 – 12:45

Bosanski jezik Muzička kultura Bosanski jezik Muzička kultura Moja okolina
13:10 – 13:45 Tjelesni odgoj Moja okolina Tjelesni odgoj Matematika Likovna kultura

Razred i odjeljenje: I b

Ime učiteljice: Sanela Džinović

VRIJEME     

PONEDJELJAK UTORAK SRIJEDA ČETVRTAK PETAK

11:30 – 12:05

Bosanski jezik Matematika Bosanski jezik Matematika Bosanski jezik

12:10 – 12:45

Muzička kultura Moja okolina Moja okolina Muzička kultura Likovna kultura
13:10 – 13:45 Vjeronauka

Tjelesni odgoj

Likovna kultura Vjeronauka

Tjelesni odgoj

Razred i odjeljenje: IIa

Ime učiteljice: Najda Jugo

VRIJEME     

PONEDJELJAK UTORAK SRIJEDA ČETVRTAK PETAK

11:05 – 11:50

Muzička kultura Bosanski jezik Engleski jezik Engleski jezik Bosanski jezik

11:55 – 12:40

Vjeronauka Matematika Bosanski jezik Bosanski jezik Matematika
12:45 – 13:30 Bosanski jezik Priroda i društvo Matematika Priroda i društvo Likovna kultura
13:50 – 14:35 Matematika

Tjelesni odgoj

Tjelesni odgoj

Likovna kultura

Tjelesni odgoj

Razred i odjeljenje: III a

Ime učiteljice: Azerina Zukić

VRIJEME     

PONEDJELJAK UTORAK SRIJEDA ČETVRTAK PETAK

07:30 – 08:15

Bosanski jezik Bosanski jezik Bosanski jezik Bosanski jezik Vjeronauka

08:20 – 09:05

Matematika Vjeronauka Matematika Priroda i društvo Bosanski jezik
09:10 – 09:55 Priroda i društvo Matematika Muzička kultura Tjelesni odgoj Matematika
10:15 – 11:00 Tjelesni odgoj Engleski jezik Likovna kultura Engleski jezik Likovna kultura

 

Razred i odjeljenje: III b

Ime učiteljice: Alma Kadragić

VRIJEME     

PONEDJELJAK UTORAK SRIJEDA ČETVRTAK PETAK

07:30 – 08:15

Bosanski jezik Matematika Bosanski jezik Tjelesni odgoj Matematika

08:20 – 09:05

Priroda i društvo Bosanski jezik Matematika Bosanski jezik Priroda i društvo
09:10 – 09:55 Vjeronauka

Engleski jezik

Vjeronauka Matematika Likovna kultura
10:15 – 11:00 Tjelesni odgoj Likovna kultura Muzička kultura

Engleski jezik

Bosanski jezik

 

Razred i odjeljenje: IV a

Ime učiteljice: Jasmina Karađuz

VRIJEME     

PONEDJELJAK UTORAK SRIJEDA ČETVRTAK PETAK

07:30 – 08:15

Bosanski jezik Matematika Bosanski jezik Matematika Tjelesni odgoj

08:20 – 09:05

Muzička kultura Engleski jezik Matematika Bosanski jezik Bosanski jezik
09:10 – 09:55 Vjeronauka Bosanski jezik Priroda i društvo Likovna kultura Matematika
10:15 – 11:05 Engleski jezik Tjelesni odgoj Likovna kultura Vjeronauka Priroda i društvo

Razred i odjeljenje: V a

Ime učiteljice: Ermina Arap

VRIJEME     

PONEDJELJAK UTORAK SRIJEDA ČETVRTAK PETAK

11:05 – 11:50

  Engleski jezik   Bosanski jezik Priroda i društvo

11:55 – 12:40

Vjeronauka Matematika Engleski jezik Vjeronauka Bosanski jezik
12:45 – 13:30 Matematika Bosanski jezik Matematika Matematika Likovna kultura
13:50 – 14:35 Bosanski jezik

Tjelesni odgoj

Bosanski jezik

Tjelesni odgoj

Muzička kultura

14:40 – 15:25

Priroda i društvo   Priroda i društvo    

 

 

Razred i odjeljenje: V b

Ime učiteljice: Aida Čolić

VRIJEME     

PONEDJELJAK UTORAK SRIJEDA ČETVRTAK PETAK

11:05 – 11:50

Matematika Bosanski jezik Engleski jezik Vjeronauka Priroda i društvo

11:55 – 12:40

Bosanski jezik Engleski jezik Matematika Matematika Tjelesni odgoj
12:45 – 13:30 Vjeronauka Matematika Bosanski jezik Bosanski jezik

Bosanski jezik

13:50 – 14:35 Priroda i društvo Tjelesni odgoj Priroda i društvo Muzička kultura Likovna kultura

14:40 – 15:25

         

Razred i odjeljenje: VI a

Ime razrednika: Hilmo Selimotić 

VRIJEME     

PONEDJELJAK

UTORAK

SRIJEDA

ČETVRTAK

PETAK

07:30 – 08:15

Bosanski jezik

Tehnička kultura

Biologija

Bosanski jezik

Bosanski jezik

08:20 – 09:05

Čas razredne zajednice

Engleski jezik

Matematka

Geografija

Vjeronauka

09:10 – 09:55

Biologija

Bosanski jezik

Bosanski jezik

Likovna kultura

Tjelesni odgoj

10:15 – 11:00

Matematika

Geografija

Tjelesni odgoj

Informatika

Matematika

11:05 – 11:50

Turski/Njemački jezik

Matematika

Muzička kultura

Engleski jezik

Turski/Njemački jezik

11:55 – 12:40

Informatika - izborno

Historija

Vjeronauka

Historija

Engleski jezik

Razred i odjeljenje: VI b

Ime razrednika: Đenita Hadžović

VRIJEME     

PONEDJELJAK

UTORAK

SRIJEDA

ČETVRTAK

PETAK

07:30 – 08:15

Matematika

Bosanski jezik

Bosanski jezik

Likovna kultura

Biologija

08:20 – 09:05

Vjeronauka

Muzička kultura

Informatika

Bosanski jezik

Geografija

09:10 – 09:55

Matematika

Geografija

Tehnički odgoj

Informatika - izborno

Bosanski jezik

10:15 – 11:00

Bosanski jezik

Biologija

Engleski jezik

Historija

Tjelesni odgoj

11:05 – 11:50

Historija

Njemački jezik

Vjeronauka

Njemački jezik

Engleski jezik

11:55 – 12:40

Engleski jezik

Matematika

Tjelesni odgoj

Čas razredne zajednice

Matematika

Razred i odjeljenje: VII a

Ime razrednika: Vildana Husović 

VRIJEME     

PONEDJELJAK

UTORAK

SRIJEDA

ČETVRTAK

PETAK

07:30 – 08:15

Historija

Engleski jezik

Matematika

Geografija

Tjelesni odgoj

08:20 – 09:05

Čas razredne zajednice

Matematika

Tjelesni odgoj

Informatika

Biologija

09:10 – 09:55

Informatika

Tehnička kultura

Biologija

Vjeronauka

Historija

10:15 – 11:00

Njemački/Turski jezik

Vjeronauka

Muzička kultura

Bosanski jezik

Bosanski jezik

11:05 – 11:50

Matematika

Geografija

Bosanski jezik

Likovna kultura

Matematika

11:55 – 12:40

Bosanski jezik

Bosanski jezik

Turski jezik

Engleski jezik

12:45 – 13:30

Engleski jezik

Njemački jezik

Razred i odjeljenje: VII b

Ime razrednika: Anela Logo

VRIJEME     

PONEDJELJAK

UTORAK

SRIJEDA

ČETVRTAK

PETAK

07:30 – 08:15

Geografija

Vjeronauka

Geografija

Bosanski jezik

Historija

08:20 – 09:05

Biologija

Tehnička kultura

Engleski jezik

Biologija

Engleski jezik

09:10 – 09:55

Matematika

Muzička kultura

Tjelesni odgoj

Matematika

Matematika

10:15 – 11:00

Bosanski jezik

Engleski jezik

Bosanski jezik

Likovna kultura

Informatika

11:05 – 11:50

Informatika - izborno

Bosanski jezik

Matematika

Vjeronauka

Tjelesni odogoj

11:55 – 12:40

Historija

Čas razredne zajednice

Njemački jezik

Bosanski jezik

12:45 – 13:30

Njemački jezik

Razred i odjeljenje: VIII a

Ime razrednika: Muhamed Kajan 

VRIJEME     

PONEDJELJAK

UTORAK

SRIJEDA

ČETVRTAK

PETAK

07:30 – 08:15

Matematika

Matematika

Muzička kultura

Biologija

Matematika

08:20 – 09:05

Fizika

Historija

Vjeronauka

Likovna kultura

Bosanski jezik

09:10 – 09:55

Engleski jezik

Biologija

Engleski jezik

Engleski jezik

Geografija

10:15 – 11:00

Tehnička kultura

Tjelesni odgoj

Bosanski jezik

Bosanski jezik

Njemački jezik

11:05 – 11:50

Vjeronauka

Bosanski jezik

Geografija

Matematika

Fizika

11:55 – 12:40

Hemija

Čas razredne zajednice

Informatika - izborno

Tjelesni odgoj

Historija

12:45 – 13:30

Njemački jezik

Hemija

Turski jezik

Turski jezik

Razred i odjeljenje: VIII b

Ime razrednika: Lejla Ibrulj 

VRIJEME     

PONEDJELJAK

UTORAK

SRIJEDA

ČETVRTAK

PETAK

07:30 – 08:15

Vjeronauka

Geografija

Vjeronauka

Tehnički odgoj

Fizika

08:20 – 09:05

Engleski jezik

Bosanski jezik

Muzička kultura

Engleski jezik

Matematika

09:10 – 09:55

Tjelesni odgoj

Engleski jezik

Historija

Geografija

Biologija

10:15 – 11:00

Matematika

Njemački jezik

Fizika

Matematika

Historija

11:05 – 11:50

Likovna kultura

Matematika

Informatika – izborno

Tjelesni odgoj

Bosanski jezik

11:55 – 12:40

Bosanski jezik

Hemija

Čas razredne zajednice

Bosanski jezik

Njemački jezik

12:45 – 13:30

Hemija

Biologija

Razred i odjeljenje: IX a

Ime razrednika: Tanja Manjgo 

VRIJEME     

PONEDJELJAK

UTORAK

SRIJEDA

ČETVRTAK

PETAK

07:30 – 08:15

Engleski jezik

Biologija

Tehnička kultura

Engleski jezik

Njemački jezik

08:20 – 09:05

Historija

Hemija

Historija

Vjeronauka

Geografija

09:10 – 09:55

Geografija

Njemački jezik

Matematika

Biologija

Engleski jezik

10:15 – 11:00

Tjelesni odgoj

Matematika

Čas razredne zajednice

Tjelesni odgoj

Matematika

11:05 – 11:50

Bosanski jezik

Fizika

Bosanski jezik

Bosanski jezik

Hemija

11:55 – 12:40

Likovna kultura

Vjeronauka

Muzička kultura

Matematika

Bosanski jezik

12:45 – 13:30

Informatika - izborno

Fizika

Razred i odjeljenje: IX b

Ime razrednika: Alden Kajtaz

VRIJEME     

PONEDJELJAK

UTORAK

SRIJEDA

ČETVRTAK

PETAK

07:30 – 08:15

Biologija

Muzička kultura

Engleski jezik

Čas razredne zajednice

Engleski jezik

08:20 – 09:05

Matematika

Vjeronauka

Bosanski jezik

Matematika

Tehnička kultura

09:10 – 09:55

Bosanski jezik

Matematika

Informatika - izborno

Geografija

Njemački jezik

10:15 – 11:00

Historija

Bosanski jezik

Matematika

Vjeronauka

Bosanski jezik

11:05 – 11:50

Tjelesni odgoj

Engleski jezik

Biologija

Fizika

Historija

11:55 – 12:40

Njemački jezik

Fizika

Hemija

Likovna kultura

Hemija

12:45 – 13:30

Geografija

Tjelesni odgoj

 

Komentiraj

Osigurajte unose na mjestima (*) gdje su oni neophodni.
HTML kod nije dozvoljen

9°C

Mostar

Partly Cloudy

Humidity: 43%

Wind: 27.36 km/h

  • 24 Mar 2016 13°C 2°C
  • 25 Mar 2016 16°C 3°C